Lestvice

ČlaniMladinci U-19Kadeti U-17Starejši dečki U-15Mlajši dečki U-13

Lestvica (MNZ Ljubljana):

LESTVICA 11. krog 09.11.19
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
10
9
0
1
36:9
27
2.
10
6
2
2
17:7
20
3.
10
6
1
3
21:10
19
4.
9
5
0
4
15:20
15
5.
10
5
0
5
18:25
15
6.
10
4
2
4
19:17
14
7.
9
3
2
4
15:13
11
8.
10
3
1
6
15:26
10
9.
8
2
3
3
12:15
9
10.
10
2
1
7
14:24
7
11.
10
0
4
6
8:24
4

Rezultati (MNZ Ljubljana):

REZULTATI
11. krog 09.11.19
Šmartno
:
ATET Dren Vrhnika
4 : 0 (1 : 0)
Dolomiti
:
Jevnica
2 : 4 (0 : 3)
Kamnik
:
Dragomer
3 : 0 (1 : 0)
Vir
:
Ljubljana Hermes
3 : 0 (1 : 0)
10. krog 02.11.19
Ljubljana Hermes
:
Kamnik
1 : 7 (1 : 2)
Jevnica
:
Vir
4 : 1 (2 : 1)
ATET Dren Vrhnika
:
Dol
3 : 0 (0 : 0)
Dragomer
:
Šmartno
0 : 3 (0 : 0)
Litija
:
Črnuče
0 : 3 (0 : 3)
9. krog 26.10.19
Črnuče
:
ATET Dren Vrhnika
0 : 1 (0 : 0)
Dol
:
Dragomer
4 : 3 (1 : 3)
Vir
:
Dolomiti
5 : 0 (2 : 0)
Kamnik
:
Jevnica
2 : 1 (1 : 1)
Šmartno
:
Ljubljana Hermes
0 : 1 (0 : 0)
8. krog 19.10.19
Jevnica
:
Šmartno
0 : 0 (0 : 0)
Dolomiti
:
Kamnik
0 : 3 (0 : 2)
Ljubljana Hermes
:
Dol
1 : 3 (0 : 2)
ATET Dren Vrhnika
:
Litija
0 : 0 (0 : 0)
Dragomer
:
Črnuče
1 : 4 (1 : 2)
7. krog 12.10.19
Litija
:
Dragomer
2 : 1 (1 : 0)
Črnuče
:
Ljubljana Hermes
3 : 2 (0 : 1)
Šmartno
:
Dolomiti
3 : 2 (3 : 0)
Dol
:
Jevnica
2 : 1 (0 : 1)
Kamnik
:
Vir
3 : 0 (3 : 0)
6. krog 05.10.19
Jevnica
:
Črnuče
0 : 2 (0 : 2)
Vir
:
Šmartno
1 : 0 (0 : 0)
Dolomiti
:
Dol
0 : 1 (0 : 1)
Ljubljana Hermes
:
Litija
5 : 1 (2 : 0)
Dragomer
:
ATET Dren Vrhnika
1 : 0 (0 : 0)
5. krog 28.09.19
Črnuče
:
Dolomiti
1 : 1 (1 : 1)
Šmartno
:
Kamnik
3 : 6 (1 : 3)
Dol
:
Vir
3 : 2 (1 : 2)
ATET Dren Vrhnika
:
Ljubljana Hermes
2 : 0 (0 : 0)
4. krog 21.09.19
Dolomiti
:
Litija
0 : 0 (0 : 0)
Jevnica
:
ATET Dren Vrhnika
0 : 3 (0 : 1)
Ljubljana Hermes
:
Dragomer
3 : 1 (1 : 1)
Vir
:
Črnuče
2 : 1 (1 : 0)
Kamnik
:
Dol
4 : 0 (2 : 0)
3. krog 14.09.19
Črnuče
:
Kamnik
1 : 2 (0 : 1)
Litija
:
Vir
7 : 0 (6 : 0)
Dragomer
:
Jevnica
1 : 1 (1 : 0)
ATET Dren Vrhnika
:
Dolomiti
1 : 1 (1 : 0)
Dol
:
Šmartno
2 : 4 (2 : 1)
2. krog 07.09.19
Dolomiti
:
Dragomer
0 : 4 (0 : 3)
Jevnica
:
Ljubljana Hermes
4 : 0 (1 : 0)
Šmartno
:
Črnuče
1 : 4 (1 : 2)
Vir
:
ATET Dren Vrhnika
0 : 5 (0 : 1)
Kamnik
:
Litija
5 : 1 (1 : 1)
1. krog 31.08.19
Litija
:
Šmartno
1 : 1 (0 : 1)
ATET Dren Vrhnika
:
Kamnik
2 : 1 (1 : 1)
Dragomer
:
Vir
2 : 4 (1 : 1)
Ljubljana Hermes
:
Dolomiti
2 : 2 (0 : 2)
Črnuče
:
Dol
2 : 0 (1 : 0)

Vir: Medobčinska nogometna zveza Ljubljana

Lestvica (MNZ Ljubljana):

LESTVICA 11. krog 16.11.19
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
11
8
1
2
39:13
25
2.
11
8
1
2
26:12
25
3.
11
8
0
3
39:17
24
4.
11
7
0
4
33:26
21
5.
11
6
2
3
21:17
20
6.
10
5
2
3
28:14
17
7.
11
5
0
6
29:32
15
8.
11
3
1
7
18:40
10
9.
11
3
0
8
15:27
9
10.
10
2
2
6
12:25
8
11.
10
1
3
6
9:19
6
12.
10
1
2
7
13:40
5

Rezultati (MNZ Ljubljana):

REZULTATI
11. krog 16.11.19
Ihan
:
Laby's Mengo 28
2 : 7 (0 : 5)
Ljubljana Hermes
:
Kamnik
0 : 1 (0 : 1)
Dragomer Dolomiti
:
Svoboda Ljubljana
9 : 3 (4 : 1)
Trebnje
:
Slovan
3 : 0 ()
10. krog 09.11.19
Kamnik
:
Trebnje
1 : 3 (1 : 0)
Laby's Mengo 28
:
Šmartno
5 : 1 (2 : 1)
Svoboda Ljubljana
:
Ihan
3 : 1 (3 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Dragomer Dolomiti
0 : 1 (0 : 0)
Slovan
:
Jevnica
4 : 1 (3 : 0)
Komenda
:
Ljubljana Hermes
3 : 1 (1 : 1)
9. krog 26.10.19
Ljubljana Hermes
:
Laby's Mengo 28
0 : 4 (0 : 3)
Jevnica
:
Kamnik
2 : 2 (0 : 1)
Dragomer Dolomiti
:
Slovan
6 : 1 (2 : 0)
Šmartno
:
Ihan
1 : 0 (1 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Svoboda Ljubljana
2 : 6 (2 : 2)
Komenda
:
Trebnje
1 : 5 (0 : 4)
8. krog 19.10.19
Slovan
:
Rudar Trbovlje
0 : 2 (0 : 0)
Komenda
:
Jevnica
1 : 1 (1 : 0)
Svoboda Ljubljana
:
Šmartno
4 : 0 (0 : 0)
Kamnik
:
Dragomer Dolomiti
2 : 1 (1 : 1)
Ihan
:
Ljubljana Hermes
2 : 1 (1 : 0)
Laby's Mengo 28
:
Trebnje
4 : 1 (2 : 1)
7. krog 12.10.19
Jevnica
:
Laby's Mengo 28
1 : 0 (0 : 0)
Dragomer Dolomiti
:
Komenda
6 : 0 (0 : 0)
Slovan
:
Svoboda Ljubljana
4 : 3 (2 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Kamnik
2 : 1 (1 : 1)
Ljubljana Hermes
:
Šmartno
2 : 1 (2 : 0)
Ihan
:
Trebnje
2 : 4 (1 : 1)
6. krog 05.10.19
Laby's Mengo 28
:
Dragomer Dolomiti
4 : 0 (3 : 0)
Ihan
:
Jevnica
2 : 0 (0 : 0)
Kamnik
:
Slovan
5 : 2 (3 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Komenda
6 : 0 (1 : 0)
Svoboda Ljubljana
:
Ljubljana Hermes
3 : 2 (1 : 0)
Šmartno
:
Trebnje
1 : 3 (0 : 1)
5. krog 28.09.19
Slovan
:
Komenda
6 : 3 (4 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Laby's Mengo 28
2 : 2 (1 : 0)
Jevnica
:
Šmartno
1 : 1 (1 : 1)
Trebnje
:
Ljubljana Hermes
2 : 0 (1 : 0)
Kamnik
:
Svoboda Ljubljana
2 : 1 (1 : 0)
Dragomer Dolomiti
:
Ihan
7 : 1 (3 : 1)
4. krog 21.09.19
Ljubljana Hermes
:
Jevnica
3 : 2 (3 : 0)
Šmartno
:
Dragomer Dolomiti
2 : 3 (1 : 2)
Laby's Mengo 28
:
Slovan
3 : 1 (1 : 1)
Svoboda Ljubljana
:
Trebnje
1 : 3 (1 : 2)
Ihan
:
Rudar Trbovlje
0 : 9 (0 : 5)
Komenda
:
Kamnik
0 : 3 ()
3. krog 14.09.19
Jevnica
:
Trebnje
0 : 1 (0 : 1)
Dragomer Dolomiti
:
Ljubljana Hermes
1 : 3 (1 : 2)
Kamnik
:
Laby's Mengo 28
0 : 3 (0 : 1)
Rudar Trbovlje
:
Šmartno
2 : 3 (1 : 1)
Komenda
:
Svoboda Ljubljana
1 : 3 (0 : 3)
Slovan
:
Ihan
2 : 3 (0 : 0)
2. krog 07.09.19
Ljubljana Hermes
:
Rudar Trbovlje
1 : 3 (0 : 0)
Šmartno
:
Slovan
1 : 4 (0 : 1)
Trebnje
:
Dragomer Dolomiti
1 : 2 (1 : 1)
Ihan
:
Kamnik
2 : 3 (1 : 1)
Komenda
:
Laby's Mengo 28
1 : 6 (1 : 4)
Svoboda Ljubljana
:
Jevnica
2 : 1 (1 : 0)
1. krog 31.08.19
Dragomer Dolomiti
:
Jevnica
3 : 0 (2 : 0)
Rudar Trbovlje
:
Trebnje
0 : 0 (0 : 0)
Laby's Mengo 28
:
Svoboda Ljubljana
1 : 4 (1 : 0)
Kamnik
:
Šmartno
1 : 1 (0 : 1)
Komenda
:
Ihan
3 : 3 (3 : 1)
Ljubljana Hermes
:
Slovan
2 : 5 (1 : 2)

Vir: Medobčinska nogometna zveza Ljubljana

Lestvica (MNZ Ljubljana):

LESTVICA 11. krog 16.11.19
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
11
10
0
1
28:8
30
2.
11
9
1
1
49:7
28
3.
11
8
0
3
52:12
24
4.
10
7
0
3
39:9
21
5.
11
6
1
4
30:23
19
6.
10
4
1
5
19:16
13
7.
11
4
1
6
17:24
13
8.
11
3
2
6
15:24
11
9.
10
3
1
6
10:20
10
10.
11
2
2
7
7:32
8
11.
11
2
0
9
15:42
6
12.
10
1
1
8
12:76
4

Rezultati (MNZ Ljubljana):

REZULTATI
11. krog 16.11.19
Dragomer Dolomiti
:
Svoboda Ljubljana
3 : 6 (2 : 3)
Ihan
:
Laby's Mengo 28
1 : 3 (0 : 2)
Ljubljana Hermes
:
Kamnik
4 : 0 (0 : 0)
Trebnje
:
Slovan
2 : 4 (1 : 1)
10. krog 09.11.19
Kamnik
:
Trebnje
0 : 8 (0 : 6)
Komenda
:
Ljubljana Hermes
0 : 5 (0 : 4)
Laby's Mengo 28
:
Šmartno
3 : 1 (1 : 0)
Slovan
:
Jevnica
7 : 1 (4 : 0)
NK Rudar Trbovlje
:
Dragomer Dolomiti
2 : 1 (1 : 1)
Svoboda Ljubljana
:
Ihan
4 : 2 (1 : 1)
9. krog 26.10.19
Ljubljana Hermes
:
Laby's Mengo 28
4 : 1 (4 : 1)
Dragomer Dolomiti
:
Slovan
1 : 4 (0 : 3)
Jevnica
:
Kamnik
2 : 0 (0 : 0)
Šmartno
:
Ihan
3 : 0 (1 : 0)
NK Rudar Trbovlje
:
Svoboda Ljubljana
6 : 1 (3 : 1)
Komenda
:
Trebnje
0 : 16 (0 : 8)
8. krog 19.10.19
Slovan
:
NK Rudar Trbovlje
3 : 1 (1 : 1)
Komenda
:
Jevnica
2 : 1 (1 : 0)
Svoboda Ljubljana
:
Šmartno
3 : 1 (2 : 1)
Kamnik
:
Dragomer Dolomiti
0 : 2 (0 : 0)
Laby's Mengo 28
:
Trebnje
2 : 1 (1 : 0)
Ihan
:
Ljubljana Hermes
1 : 0 (1 : 0)
7. krog 12.10.19
Dragomer Dolomiti
:
Komenda
5 : 2 (1 : 0)
Jevnica
:
Laby's Mengo 28
0 : 1 (0 : 0)
Slovan
:
Svoboda Ljubljana
0 : 0 (0 : 0)
NK Rudar Trbovlje
:
Kamnik
7 : 0 (2 : 0)
Ljubljana Hermes
:
Šmartno
0 : 3 (0 : 3)
Ihan
:
Trebnje
1 : 10 (0 : 6)
6. krog 05.10.19
Šmartno
:
Trebnje
0 : 2 (0 : 1)
Kamnik
:
Slovan
0 : 3 (0 : 1)
Ihan
:
Jevnica
0 : 6 (0 : 2)
Laby's Mengo 28
:
Dragomer Dolomiti
2 : 0 (0 : 0)
NK Rudar Trbovlje
:
Komenda
14 : 0 (5 : 0)
Svoboda Ljubljana
:
Ljubljana Hermes
6 : 1 (2 : 0)
5. krog 28.09.19
Slovan
:
Komenda
11 : 1 (5 : 0)
Jevnica
:
Šmartno
5 : 0 (2 : 0)
NK Rudar Trbovlje
:
Laby's Mengo 28
0 : 1 (0 : 1)
Trebnje
:
Ljubljana Hermes
3 : 0 (1 : 0)
Kamnik
:
Svoboda Ljubljana
2 : 1 (2 : 0)
Dragomer Dolomiti
:
Ihan
2 : 1 (1 : 0)
4. krog 21.09.19
Ljubljana Hermes
:
Jevnica
3 : 1 (1 : 0)
Šmartno
:
Dragomer Dolomiti
2 : 0 (2 : 0)
Ihan
:
NK Rudar Trbovlje
1 : 2 (0 : 2)
Laby's Mengo 28
:
Slovan
1 : 0 (1 : 0)
Svoboda Ljubljana
:
Trebnje
2 : 3 (1 : 1)
Komenda
:
Kamnik
2 : 2 (1 : 0)
3. krog 14.09.19
Jevnica
:
Trebnje
2 : 1 (1 : 1)
Dragomer Dolomiti
:
Ljubljana Hermes
0 : 0 (0 : 0)
Kamnik
:
Laby's Mengo 28
0 : 2 (0 : 0)
NK Rudar Trbovlje
:
Šmartno
3 : 0 (1 : 0)
Komenda
:
Svoboda Ljubljana
2 : 6 (2 : 3)
Slovan
:
Ihan
7 : 0 (4 : 0)
2. krog 07.09.19
Ljubljana Hermes
:
NK Rudar Trbovlje
0 : 3 (0 : 1)
Šmartno
:
Slovan
0 : 4 (0 : 3)
Trebnje
:
Dragomer Dolomiti
4 : 0 (2 : 0)
Ihan
:
Kamnik
1 : 3 (0 : 2)
Komenda
:
Laby's Mengo 28
1 : 9 (0 : 4)
Svoboda Ljubljana
:
Jevnica
1 : 0 (0 : 0)
1. krog 31.08.19
Dragomer Dolomiti
:
Jevnica
1 : 1 (0 : 0)
NK Rudar Trbovlje
:
Trebnje
1 : 2 (1 : 1)
Laby's Mengo 28
:
Svoboda Ljubljana
3 : 0 (1 : 0)
Kamnik
:
Šmartno
0 : 0 (0 : 0)
Komenda
:
Ihan
2 : 7 (0 : 3)
Ljubljana Hermes
:
Slovan
0 : 6 (0 : 1)

Vir: Medobčinska nogometna zveza Ljubljana

Lestvica (MNZ Ljubljana):

LESTVICA 10. krog 09.11.19
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
9
9
0
0
32:8
27
2.
9
8
0
1
44:5
24
3.
9
7
0
2
40:13
21
4.
9
6
1
2
42:19
19
5.
9
5
1
3
27:18
16
6.
9
5
0
4
25:18
15
7.
9
4
1
4
27:20
13
8.
9
3
3
3
16:13
12
9.
9
3
1
5
19:23
10
10.
9
2
1
6
11:24
7
11.
10
1
3
6
11:43
6
12.
10
0
2
8
10:42
2
13.
10
0
1
9
7:65
1

Rezultati (MNZ Ljubljana):

REZULTATI
10. krog 09.11.19
Ljubljana Hermes
:
Kolpa
9 : 1 (3 : 1)
Ihan
:
Črnuče
9 : 0 (6 : 0)
Laby's Mengo 28
:
Šmartno
4 : 1 (1 : 0)
Arne tabor 69 B
:
Svoboda Kisovec
2 : 5 (0 : 4)
Komenda B
:
Kočevje
1 : 4 (1 : 1)
Vir
:
Slovan B
1 : 1 (0 : 1)
9. krog 26.10.19
Kolpa
:
Laby's Mengo 28
3 : 2 (2 : 2)
Šmartno
:
Arne tabor 69 B
1 : 0 (0 : 0)
Slovan B
:
Komenda B
2 : 2 (1 : 2)
Kočevje
:
Ljubljana Hermes
1 : 0 (0 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Krim RollJet
2 : 0 (2 : 0)
Črnuče
:
Vir
0 : 6 (0 : 4)
8. krog 19.10.19
Ljubljana Hermes
:
Slovan B
6 : 1 (2 : 1)
Krim RollJet
:
Šmartno
2 : 2 (2 : 1)
Vir
:
Ihan
0 : 4 (0 : 1)
Arne tabor 69 B
:
Kolpa
0 : 4 (0 : 2)
Laby's Mengo 28
:
Kočevje
5 : 1 (2 : 0)
Komenda B
:
Črnuče
7 : 3 (4 : 0)
7. krog 12.10.19
Kolpa
:
Krim RollJet
0 : 0 (0 : 0)
Črnuče
:
Ljubljana Hermes
0 : 5 (0 : 2)
Slovan B
:
Laby's Mengo 28
0 : 4 (0 : 3)
Šmartno
:
Svoboda Kisovec
1 : 2 (0 : 1)
Kočevje
:
Arne tabor 69 B
10 : 1 (7 : 1)
Ihan
:
Komenda B
3 : 2 (1 : 1)
6. krog 05.10.19
Svoboda Kisovec
:
Kolpa
3 : 2 (3 : 2)
Arne tabor 69 B
:
Slovan B
2 : 2 (1 : 1)
Laby's Mengo 28
:
Črnuče
7 : 0 (5 : 0)
Krim RollJet
:
Kočevje
0 : 2 (0 : 1)
Komenda B
:
Vir
2:1 (2:0)
Ljubljana Hermes
:
Ihan
7 : 0 (4 : 0)
5. krog 28.09.19
Kočevje
:
Svoboda Kisovec
1 : 3 (1 : 1)
Črnuče
:
Arne tabor 69 B
3 : 3 (0 : 1)
Slovan B
:
Krim RollJet
0 : 5 (0 : 2)
Ihan
:
Laby's Mengo 28
1 : 4 (1 : 2)
Kolpa
:
Šmartno
6 : 3 (4 : 0)
Vir
:
Ljubljana Hermes
0 : 3 (0 : 1)
4. krog 21.09.19
Ljubljana Hermes
:
Komenda B
3 : 0 (2 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Slovan B
7 : 1 (4 : 0)
Krim RollJet
:
Črnuče
4 : 0 (2 : 0)
Arne tabor 69 B
:
Ihan
2 : 3 (0 : 2)
Šmartno
:
Kočevje
3 : 1 (0 : 1)
Laby's Mengo 28
:
Vir
9 : 1 (5 : 0)
3. krog 14.09.19
Komenda B
:
Laby's Mengo 28
2 : 3 (0 : 2)
Kočevje
:
Kolpa
1 : 4 (0 : 2)
Slovan B
:
Šmartno
2 : 1 (1 : 1)
Ihan
:
Krim RollJet
1 : 1 (0 : 0)
Vir
:
Arne tabor 69 B
1 : 0 (0 : 0)
Črnuče
:
Svoboda Kisovec
1 : 6 (1 : 3)
2. krog 07.09.19
Komenda B
:
Arne tabor 69 B
6 : 0 (1 : 0)
Laby's Mengo 28
:
Ljubljana Hermes
2 : 4 (2 : 3)
Kolpa
:
Slovan B
11 : 1 (7 : 1)
Krim RollJet
:
Vir
3 : 1 (2 : 0)
Svoboda Kisovec
:
Ihan
2 : 0 (2 : 0)
Šmartno
:
Črnuče
7 : 0 (1 : 0)
1. krog 31.08.19
Ihan
:
Šmartno
6 : 0 (3 : 0)
Komenda B
:
Krim RollJet
5 : 1 (3 : 0)
Vir
:
Svoboda Kisovec
0 : 2 (0 : 1)
Slovan B
:
Kočevje
1 : 4 (0 : 3)
Ljubljana Hermes
:
Arne tabor 69 B
7 : 0 (4 : 0)
Črnuče
:
Kolpa
0 : 11 (0 : 1)

Vir: Medobčinska nogometna zveza Ljubljana

Lestvica (MNZ Ljubljana):

LESTVICA 11. krog 16.11.19
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
Kalcer Radomlje B
11
8
3
0
49:7
27
2.
Trebnje
10
8
2
0
36:5
26
3.
Šmartno
11
8
1
2
27:15
25
4.
Vir
11
7
3
1
34:10
24
5.
Dren Vrhnika
10
7
1
2
30:12
22
6.
Slovan B
11
6
2
3
25:14
20
7.
Svoboda Kisovec
10
5
1
4
21:16
16
8.
Olimpija Ljubljana OŠ
10
3
4
3
29:11
13
9.
Ivančna Gorica
11
4
0
7
26:31
12
10.
Dol
10
3
1
6
15:39
10
11.
Ljubljana Hermes
10
3
1
6
12:50
10
12.
Borovnica
11
2
3
6
14:24
9
13.
Litija
10
2
2
6
7:38
8
14.
Ilirija ExtraLux C
10
1
4
5
7:17
7
15.
Črni Graben
11
1
1
9
6:26
4
16.
Arne Tabor 69 B
11
1
1
9
8:31
4

Rezultati (MNZ Ljubljana):

REZULTATI
11. krog 16.11.19
Ljubljana Hermes
:
Trebnje
0 : 8 (0 : 5)
Ilirija ExtraLux C
:
Šmartno
0 : 2 (0 : 1)
Vir
:
Olimpija Ljubljana OŠ
2 : 1 (2 : 1)
Kalcer Radomlje B
:
Črni Graben
4 : 0 (2 : 0)
Dren Vrhnika
:
Borovnica
1 : 0 (0 : 0)
Slovan B
:
Dol
4 : 0 (0 : 0)
Ivančna Gorica
:
Arne Tabor 69 B
5 : 2 (3 : 1)
10. krog 09.11.19
Šmartno
:
Litija
3 : 1 (2 : 1)
Olimpija Ljubljana OŠ
:
Slovan B
1 : 1 (1 : 0)
Borovnica
:
Kalcer Radomlje B
4 : 4 (3 : 1)
Trebnje
:
Vir
1 : 1 (0 : 1)
Svoboda Kisovec
:
Arne Tabor 69 B
2 : 0 (1 : 0)
Ivančna Gorica
:
Ljubljana Hermes
9 : 1 (3 : 0)
Črni Graben
:
Ilirija ExtraLux C
0 : 0 (0 : 0)
9. krog 26.10.19
Ljubljana Hermes
:
Svoboda Kisovec
1 : 0 (0 : 0)
Kalcer Radomlje B
:
Dol
8 : 1 (2 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
Borovnica
0 : 0 (0 : 0)
Vir
:
Ivančna Gorica
8 : 0 (5 : 0)
Arne Tabor 69 B
:
Šmartno
1 : 5 (0 : 2)
Dren Vrhnika
:
Slovan B
3 : 2 (0 : 1)
Litija
:
Črni Graben
1 : 0 (1 : 0)
8. krog 19.10.19
Ivančna Gorica
:
Trebnje
1 : 4 (1 : 2)
Dol
:
Ilirija ExtraLux C
0 : 4 (0 : 0)
Črni Graben
:
Arne Tabor 69 B
1 : 2 (0 : 1)
Slovan B
:
Kalcer Radomlje B
0 : 5 (0 : 2)
Svoboda Kisovec
:
Vir
2 : 6 (2 : 0)
Olimpija Ljubljana OŠ
:
Dren Vrhnika
2 : 2 (0 : 0)
Borovnica
:
Litija
1 : 1 (0 : 0)
Šmartno
:
Ljubljana Hermes
4 : 1 (1 : 0)
7. krog 12.10.19
Kalcer Radomlje B
:
Dren Vrhnika B
2 : 0 (1 : 0)
Litija
:
Dol
0 : 3 (0 : 2)
Ljubljana Hermes
:
Črni Graben
3 : 1 (2 : 0)
Arne Tabor 69 B
:
Borovnica
1 : 3 (1 : 1)
Trebnje
:
Svoboda Kisovec
2 : 0 (2 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
Slovan B
0 : 1 (0 : 1)
Vir
:
Šmartno
4 : 1 (3 : 1)
Ivančna Gorica
:
Olimpija Ljubljana OŠ
3 : 1 (3 : 1)
6. krog 05.10.19
Dol
:
Arne Tabor 69 B
2 : 0 (0 : 0)
svoboda kisovec
:
Ivančna Gorica
3 : 1 (1 : 0)
Šmartno
:
Trebnje
2 : 2 (1 : 0)
Dren Vrhnika B
:
Ilirija ExtraLux C
4 : 0 (1 : 0)
Črni Graben
:
Vir
0 : 2 (0 : 1)
Olimpija Ljubljana OŠ
:
Kalcer Radomlje B
0 : 0 (0 : 0)
Borovnica
:
Ljubljana Hermes
1 : 3 (1 : 2)
Slovan B
:
Litija
7 : 0 (2 : 0)
5. krog 28.09.19
Trebnje
:
Črni Graben
5 : 1 (3 : 0)
Arne Tabor 69 B
:
Slovan B
1 : 3 (1 : 0)
Litija
:
Dren Vrhnika B
1 : 3 (1 : 1)
Ivančna Gorica B
:
Šmartno
1 : 2 (0 : 1)
svoboda kisovec
:
Olimpija Ljubljana OŠ
1 : 1 (1 : 1)
Vir
:
Borovnica
3 : 1 (2 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
Kalcer Radomlje B
1 : 2 (0 : 2)
Ljubljana Hermes
:
Dol
3 : 3 (1 : 1)
4. krog 21.09.19
Dol
:
Vir
1 : 6 (1 : 4)
Olimpija Ljubljana OŠ
:
Ilirija ExtraLux C
6 : 0 (2 : 0)
Šmartno
:
svoboda kisovec
1 : 2 (0 : 2)
Dren Vrhnika B
:
Arne Tabor 69 B
7 : 1 (3 : 0)
Borovnica
:
Trebnje
0 : 4 (0 : 1)
Črni Graben
:
Ivančna Gorica B
1 : 0 (1 : 0)
Kalcer Radomlje B
:
Litija
8 : 0 (3 : 0)
Slovan B
:
Ljubljana Hermes
3 : 0 ()
3. krog 14.09.19
Trebnje
:
Dol
5 : 0 (3 : 0)
Vir
:
Slovan B
0 : 0 (0 : 0)
Arne Tabor 69 B
:
Kalcer Radomlje B
0 : 2 (0 : 2)
Šmartno
:
Olimpija Ljubljana OŠ
2 : 1 (1 : 0)
svoboda kisovec
:
Črni Graben
1 : 0 (1 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Borovnica
3 : 1 (0 : 0)
Ljubljana Hermes
:
Dren Vrhnika B
0 : 8 (0 : 3)
Litija
:
Ilirija ExtraLux C
2 : 2 (0 : 1)
2. krog 07.09.19
DOL
:
Ivančna Gorica B
4 : 1 (2 : 0)
Olimpija Ljubljana OŠ
:
Litija
11 : 0 (4 : 0)
Ilirija ExtraLux C
:
Arne Tabor 69 B
0 : 0 (0 : 0)
Borovnica
:
svoboda kisovec
3 : 2 (0 : 1)
Slovan B
:
Trebnje
0 : 2 (0 : 2)
Dren Vrhnika B
:
Vir
2 : 1 (2 : 1)
Kalcer Radomlje B
:
Ljubljana Hermes
13 : 0 (6 : 0)
Črni Graben
:
Šmartno
2 : 3 (1 : 1)
1. krog 31.08.19
Vir
:
Kalcer Radomlje B
1 : 1 (1 : 0)
Ivančna Gorica B
:
Slovan B
2 : 4 (2 : 0)
Trebnje
:
Dren Vrhnika B
3 : 0 (1 : 0)
svoboda kisovec
:
DOL
8 : 1 (3 : 1)
Šmartno
:
Borovnica
2 : 0 (0 : 0)
Črni Graben
:
Olimpija Ljubljana OŠ
0 : 5 (0 : 0)
Arne Tabor 69 B
:
Litija
0 : 1 (0 : 0)

Vir: Medobčinska nogometna zveza Ljubljana