ŠD NK Ljubljana

Tokrat neuspešen vikend selekcij NK Ljubljane

V soboto je naše člansko doživelo prvi poraz v sezoni na gostovanju pri NK Kolpa z rezultatom 3:1. Kot je bilo za pričakovati je bilo to zelo težko gostovanje. Domačini so igrali zelo čvrst nogomet, temu potrjuje tudi podatek, da so prijeli kar sedem rumenih in eden rdeč karton. Prvi polčas je pripadel naši ekipi, saj so imeli nekaj zelo lepih priložnosti. V 25 minuti je Gregor Ovijač zatresel prečko iz prostega strela, ampak so mreže obeh vratarjev do konca polčasa ostale nedotaknjene.V drugem polčasu se je pa odprlo.Domačini so na hitro povedli na začetku drugega polčasa z dvema gola razlike, zaradi naših začetniških napak. Nato je sledila ofenziva naših fantov na gostujoča vrata. In v 70. minuti so naši nogometaši zmanjšali rezultat iz zasluženo dosojene enajstmetrovke nad Judežem, strelec gola je bil Ivanovski. Takoj po zadetku je nastal nesmiselen ravs pred domacimi vrati in rezultat tega je bila izključitev Trilerja. Domačini so kmalu zatem povišali rezultat na 3:1. Naši fantje so do konca oblegali domača vrata vendar se rezultat več ni spremenil. Domačini so si veliko več truda vložili in na koncu so zaradi tega tudi zmagali. Glavo gor fantje, gremo naprej. #nkljubljana #modradružina

Člani v 2. MNZ ligi tako ostajajo na 1. mestu z tremi točkami prednosti ob eni odigrani tekmi več od najbljižjih zasledovalcev - OŠ Olimija Ljubljana

LESTVICA

MLADINCI

mladinci so doma izgubili z rezultatom 3:4 NK Šmartno-IB. Goli so dobesedno padali od začetka do konca tekme. Že v prvi minuti je za vodstvo Ljubljane zadel Pešić Tjaž, ki je v 40. minuti zadel še za drugo vodstvo na tekmi. Pester je bil tudi zaključek tekme. Po domačem avtogolu v 86. minuti so gostje povišali vodstvo v 92. minuti, naši pa se niso predali in zadeli v 94. minuti, ko je zadel Halkić Mak. Žal se je tekma vseeno končala vprid gostom.

Mladinci trenutno zasedajo 5. mesto v svoji ligi

LESTVICA

KADETI

Kadeti so gostovali pri Svobodi Kisovec. Po vodstvu z 0:2 že v 25. minuti prvega polčasa, so gostitelji v drugem polčasu zrežirali popoln preobrat, gol za končni rezultat in zmago so zadeli 4 minuti pred koncem tekme. Za naše sta gola dosegla Garibović Benjamin in Kacanolli Endrit.

Kadeti tako ostajajo na zadnjem mestu kadetske lige

LESTVICA

STAREJŠI DEČKI

Starejši dečki so doma izgubili z 1:5. Edini gol za domače je zadel Šarić Tarik v 80. minuti.

MLAJŠI DEČKI

Tekma proti vrstnikom iz NK Šmatno se je končala brez zadetkov.

• Mestni dvoboj na Viču

Mestni dvoboj na Viču

Do konca sezone v regionalni ligi nas ločijo le še štirje krogi, v prvem od njih pa bo Ljubljana gostovala pri viški Olimpiji.
  • Visoka zmaga tudi v Kresnicah

Visoka zmaga tudi v Kresnicah

Na gostovanju v Kresnicah je Ljubljana dosegla še drugo zaporedno visoko zmago. Potem ko je pretekli vikend Mengšu zabila šest golov, je tokrat proti Cockti …
  • Naslednja postaja Kresnice

Naslednja postaja Kresnice

Ljubljana bo ta vikend odigrala še tretjo zaporedno tekmo v gosteh. Po gostovanjih v Kisovcu in Mengšu moštvo tokrat odhaja v Kresnice.
  • Visoka zmaga v Mengšu

Visoka zmaga v Mengšu

Na stadionu pod Gobavico v Mengšu sta lepo vreme in dobro urejeno igrišče pričakala akterje prvenstvene tekme 21. kroga med domačim Mengom 28 in Ljubljano.
  • Dopoldansko gostovanje v Mengšu

Dopoldansko gostovanje v Mengšu

Sredi oktobra je Ljubljana zaradi slabega vremena zamenjala domačinstvo z Mengom 28 ter medsebojno tekmo odigrala doma, tako da bo morala v 21. krogu namesto …