Pestro dogajanje

Selekcije NK Ljubljane imajo za sabo zelo aktiven teden poln prijateljskih tekem.

Zadnjo tekmo v postavi, ki je celotno sezono igrala na visokem nivoju so odigrali varovanci trenerja Nenada Podgajskega. Fantje iz selekcije U15 so bili v prijateljskem srečanju uspešnejši od vrstnikov iz NK Šmartno.

Po dolgem času so na igrišče stopili tudi igralci selekcije U19 in odigrali prijateljsko tekmo proti vrstnikom NK Ihana. To je bilo že tretje srečanje teh dveh ekip v pretekli sezoni. Za sodelovanje se zahvaljujemo trenerju Milanu Novaku.

Naša najmlajša selekcija U9 je tokrat nastopila na Interblokovem turnirju, kjer se je pribila vse do polfinala. Tam jim je za napredovanje v finale turnirja poleg raznih poškodb zmanjkalo tudi kanček sreče.

Sobota je bila delovna tudi za naše člane. Nastopili so na prijateljski tekmi proti kadetom B ekipe Nogometnega kluba Olimpije, ki so proti našim članom tekmo na domačem terenu zasluženo tudi dobili.

Delite: