ŠD NK Ljubljana

ODLIČEN UVOD V PRVENSTVO

30. 08. 2021

Preteklo soboto smo na domačem igrišču odprli novo prvenstvo. To je bila tudi prva ligaška tekma po več kot polletnem premoru, saj je bilo prejšnje leto tekmovanje najprej ustavljeno in nato dokončno preklicano zaradi corona ukrepov.

Od starejših selekcij je bila ta vikend dejavna samo članska. Z zmago 10:0 proti vrtnikom iz NK Šmartno so odločno odprli prvenstvo in tako napovedali borbo za najvišja mesta.

Prvi gol je padel že v 8. minuti, ko je v mrežo gostov žogo poslal Benjamin Avdić. Od desete minute so gostje igrali z igralcem manj po izklučitvi igralca NK Šmartno. Za povišanje vodstva je poskrbel Ljubičić Saša v 15. minuti. Pred polčasom so zadeli še Kolar Klemen (35') Lunder Gal (38') Milčevski Davor (40'). Naši so tako na odmor odšli z vodstvom 5:0. Za končni rezultat so gole dodali še

Kolar Klemen z svojim drugim na tekmi, Džafić Jasmin (66'), Muharemović Benjamin (82'), Bosnić Edis (83') in na koncu še naš kapetan Alimanovič Atif (86').

Po tekmi pa zasluženo na ohlajeno pijačo in teambuilding.

Fotografije iz tekme si lahko pogledate v spodnji galeriji.

• Mestni dvoboj na Viču

Mestni dvoboj na Viču

Do konca sezone v regionalni ligi nas ločijo le še štirje krogi, v prvem od njih pa bo Ljubljana gostovala pri viški Olimpiji.
  • Visoka zmaga tudi v Kresnicah

Visoka zmaga tudi v Kresnicah

Na gostovanju v Kresnicah je Ljubljana dosegla še drugo zaporedno visoko zmago. Potem ko je pretekli vikend Mengšu zabila šest golov, je tokrat proti Cockti …
  • Naslednja postaja Kresnice

Naslednja postaja Kresnice

Ljubljana bo ta vikend odigrala še tretjo zaporedno tekmo v gosteh. Po gostovanjih v Kisovcu in Mengšu moštvo tokrat odhaja v Kresnice.
  • Visoka zmaga v Mengšu

Visoka zmaga v Mengšu

Na stadionu pod Gobavico v Mengšu sta lepo vreme in dobro urejeno igrišče pričakala akterje prvenstvene tekme 21. kroga med domačim Mengom 28 in Ljubljano.
  • Dopoldansko gostovanje v Mengšu

Dopoldansko gostovanje v Mengšu

Sredi oktobra je Ljubljana zaradi slabega vremena zamenjala domačinstvo z Mengom 28 ter medsebojno tekmo odigrala doma, tako da bo morala v 21. krogu namesto …