Mlajši dečki U-13

Pestri premor se nadaljuje za vse selekcije NK Ljubljana, ki se še naprej pripravljajo na sezono z pripravljalnimi prijateljskimi tekmami ter udeležbami na turnirjih.

Končan je 6. Memorialni turnir Romana Bengeza. Turnirja, ki je potekal dva dni v telovadnicah Škofijske gimnazije v Šentvidu, se je udeležilo 41 ekip – okoli 400 dečkov in deklet. Tudi tokrat je bila udeležba mednarodno obarvana, turnirja se je namreč udeležil tudi klub iz Avstrije, tekmovanje pa se je v športnem duhu in duhu…

Mlajši dečki so v soboto 4.1. odigrali dvoranski turnir, ki ga je organiziral NK Zagorje. V skupini D- NK Zagorje C, NK Ljubljana Hermes, NK Olimpija Beli, KNK Odred Kozje- so z 4 pridobljenimi točkami zasedli 2. mesto in se uvrstili v izločilne boje, kjer so po prvem krogu izpadli po enajstmetrovkah. Redni del…

Turnir v Rijeki, kjer je naša selekcija U-13 zasedla 4. mesto.