ŠD NK Ljubljana
Kategorija: Mlajši dečki U-13
19. 04. 2024
"Ob outliniji" (pregled mladinskih selekcij)

Ta vikend bo na sporedu zadnji krog v mladinskih tekmovanjih MNZ Ljubljana pred počitnicami, zaradi katerih ne bo uradnih tekem do 4. maja. Mladinci, ki so pretekli vikend visoko izgubili v Dragomeru (4:0), bodo že danes gostovali v Kisovcu. Ekipi U-17 in U-15, ki od letošnje seznone nastopata vezano, bosta odpotovali na Vir. Kadeti so […]

Preberite več ...
09. 04. 2024
Mladinske selekcije v polnem teku

Za nami je nekaj odigranih krogov tudi v mlajših kategorijah. Medtem ko so mladinci in kadeti že v polnem tekmovalnem ritmu, pa najmlajši s svojimi prvenstvenimi tekmovanji šele začenjajo. Ekipa U-10 je pretekli vikend sodelovala na turnirju v Kamniku, ekipa U-11, najvišja, pri kateri se rezultati še ne beležijo, pa je odigrala prvo spomladansko prvenstveno […]

Preberite več ...
28. 09. 2023
Izjemen začetek mladincev in katedov

Pretekli teden je postregel tudi v mlajših selekcijah dobre rezultate na tekmah. U19 je na gostovanju v Kočevju in ta vikend na domači tekmi proti Svobodi iz Kisovca prigarali zelo pomembni zmagi in so zasluženo na prvem mestu z samimi zmagami. U17 je prejšnji vikend premagao ekipo IB ta vikend pa so bili prosti. Tudi […]

Preberite več ...
13. 05. 2023
Pregled aktivnosti naših selekcij v preteklem tednu

Selekcije U9, U10, U11 in U12 so se udeležile turnirja v Šenčur. Turnir, ki ga že tradicionalno organizira NK Šenčur pod taktirko Milana Pešića je eden izmed najboljših v Sloveniji za mlajše selekcije. Naše selekcije so v zelo močni konkurenci odigrale zelo dobro, tako da pohvale fantom in njihovim trenerjem za prikazano igro in rezultate. […]

Preberite več ...
05. 04. 2023
USPEŠEN ZAČETEK APRILA

Naše člansko moštvo nadaljuje zmagovalni pohod. Tokrat so v gosteh premagali moštvo ND Vir z rezultatom 0:5. Že v prvem polčasu je bila tekma odločena, saj so dosegli štiri gole. V drugem polčasu so fantje rutinirano privedli tekmo do konca. Gole so dosegli Vidović, Kolar, Kaltak, Kotar in Judež. Potrebno je tudi omeniti, da je […]

Preberite več ...
11. 03. 2023
PREGLED AKTIVNOSTI

PREGLED AKTIVNOSTI NAŠIH FANTOV V PREJŠNJEM TEDNU: U13: So odigrali tekmo proti vrstnikom iz NK Piran-Portorož, in izgubili z rezultatom 2:1. U15: so odigrali prijateljsko tekmo proti ekipi NK Sava Kranj, in zmagali z rezultatom 3:2. Ekipa igra kot prerojena, velike zasluge za to ima trener Jani Vahčič. U17 in U19 so igrali v kombinrani […]

Preberite več ...
09. 03. 2023
Priprave v Piranu

Naše selekcije U10, U11, U12 in U13 so se ta vikend udeležile mini priprav v Piranu. Poleg treningov so imeli na urniku tudi ogled okoliških znamenitosti. Fantje so res uživali. Zahvaliti se je potrebno tudi domači ekipi NK Portorož-Piran, ter seveda ga. Mileni za ustrežljivost v mladinskem domu Piran. #modradružina

Preberite več ...
01. 02. 2023
Mlajše selekcije aktivne v zimskem času

Selekcija U10 je imela znova igralni vikend. V dveh dneh so se udeležili dveh turnirjev v Kranju in v Mariboru, poleg tega so odigrali še zimsko ligo. V januarju so odigrali: 6 tekem v Zimski ligi: 2 poraza in 4 zmageBili so na 4 turnirjih in odigrali: 10 tekem, 2 zmagi, 4 neodloceni, 4 porazi. […]

Preberite več ...
10. 10. 2022
Tokrat neuspešen vikend selekcij NK Ljubljane

V soboto je naše člansko doživelo prvi poraz v sezoni na gostovanju pri NK Kolpa z rezultatom 3:1. Kot je bilo za pričakovati je bilo to zelo težko gostovanje. Domačini so igrali zelo čvrst nogomet, temu potrjuje tudi podatek, da so prijeli kar sedem rumenih in eden rdeč karton. Prvi polčas je pripadel naši ekipi, […]

Preberite več ...
19. 09. 2022
4. mesto U13 na Bledu

Yaradi poplavljenih igrišič so bile odpovedane vse tekme naših selekcij. K sreči je pa vsaj selekcija U13, pod vodstvom Ermina Rakovića imela danes na sporedu turnir na Bledu. Ob sočnem vremenu in pozitivnem vzdušju, so fantje odigrali dober nogomet, in na koncu osvojili 4. mesto. Bravo fantje. #nkljubljana#modradružina

Preberite več ...
  • Slovenske železnice, d. o. o.
  • Gpo, podjetje za gradbeništvo, projektiranje in organizacija, d.o.o.
  • SHL gradbeno podjetje d.o.o.
  • ProGlobal d.o.o.
  • Palis gradnje, gradbeništvo, d.o.o.
  • GPP, gradbeništvo
  • Đuka-Gradbeništvo, Đulaga Macanović s.p.
  • Solvesall