ŠD NK Ljubljana
Kategorija: Mladinci U-19
09. 04. 2024
Mladinske selekcije v polnem teku

Za nami je nekaj odigranih krogov tudi v mlajših kategorijah. Medtem ko so mladinci in kadeti že v polnem tekmovalnem ritmu, pa najmlajši s svojimi prvenstvenimi tekmovanji šele začenjajo. Ekipa U-10 je pretekli vikend sodelovala na turnirju v Kamniku, ekipa U-11, najvišja, pri kateri se rezultati še ne beležijo, pa je odigrala prvo spomladansko prvenstveno […]

Preberite več ...
03. 03. 2024
Mlajše selekcije na pripravah v Lignanu

Selekcije starejših dečkov, kadetov in mladincev (U-15, U-17 in U-19) se trenutno nahajajo v italijanskem obmorskem mestecu Lignano, kjer se pripravljajo na spomaldanski del sezone. Več slik iz priprav si lahko ogledate v galeriji na uradnem Facebook profilu kluba.

Preberite več ...
28. 09. 2023
Izjemen začetek mladincev in katedov

Pretekli teden je postregel tudi v mlajših selekcijah dobre rezultate na tekmah. U19 je na gostovanju v Kočevju in ta vikend na domači tekmi proti Svobodi iz Kisovca prigarali zelo pomembni zmagi in so zasluženo na prvem mestu z samimi zmagami. U17 je prejšnji vikend premagao ekipo IB ta vikend pa so bili prosti. Tudi […]

Preberite več ...
14. 09. 2023
Uspešen začetek sezone za mladince in kadete

Selekcija U17 je sezono začela zmagovito. Na prvi prvenstveni tekmi so naši fantje premagali vrstnike iz NK Arne Tabor z rezultatom 3:1. Vse tri gole je dosegel Amir Mehinagić. Mladinci so nato gostovali pri NK Litija in zmagali z rezultatom 4:1. Po vodstvu domačih iz enajstmetrovke so se fantje hitro zbrali in do konca polčasa […]

Preberite več ...
13. 05. 2023
Pregled aktivnosti naših selekcij v preteklem tednu

Selekcije U9, U10, U11 in U12 so se udeležile turnirja v Šenčur. Turnir, ki ga že tradicionalno organizira NK Šenčur pod taktirko Milana Pešića je eden izmed najboljših v Sloveniji za mlajše selekcije. Naše selekcije so v zelo močni konkurenci odigrale zelo dobro, tako da pohvale fantom in njihovim trenerjem za prikazano igro in rezultate. […]

Preberite več ...
05. 04. 2023
USPEŠEN ZAČETEK APRILA

Naše člansko moštvo nadaljuje zmagovalni pohod. Tokrat so v gosteh premagali moštvo ND Vir z rezultatom 0:5. Že v prvem polčasu je bila tekma odločena, saj so dosegli štiri gole. V drugem polčasu so fantje rutinirano privedli tekmo do konca. Gole so dosegli Vidović, Kolar, Kaltak, Kotar in Judež. Potrebno je tudi omeniti, da je […]

Preberite več ...
14. 03. 2023
Priprave v Italiji

Nogometaši naših selekcij U15, U17 in U19, so ta vikend odšli na priprave v italijansko obmorsko mesto Lignano. Včeraj so tudi fantje selekcije U15 odigrali prijateljsko tekmo proti Fueme Veneto NNEBIA. Kljub dobri predstavi je bil na koncu rezultat tekme 5:3 za domačine. #nkljubljana #modradružina

Preberite več ...
11. 03. 2023
PREGLED AKTIVNOSTI

PREGLED AKTIVNOSTI NAŠIH FANTOV V PREJŠNJEM TEDNU: U13: So odigrali tekmo proti vrstnikom iz NK Piran-Portorož, in izgubili z rezultatom 2:1. U15: so odigrali prijateljsko tekmo proti ekipi NK Sava Kranj, in zmagali z rezultatom 3:2. Ekipa igra kot prerojena, velike zasluge za to ima trener Jani Vahčič. U17 in U19 so igrali v kombinrani […]

Preberite več ...
10. 10. 2022
Tokrat neuspešen vikend selekcij NK Ljubljane

V soboto je naše člansko doživelo prvi poraz v sezoni na gostovanju pri NK Kolpa z rezultatom 3:1. Kot je bilo za pričakovati je bilo to zelo težko gostovanje. Domačini so igrali zelo čvrst nogomet, temu potrjuje tudi podatek, da so prijeli kar sedem rumenih in eden rdeč karton. Prvi polčas je pripadel naši ekipi, […]

Preberite več ...
25. 09. 2022
Zmaga U19 nad Jevnico

Včeraj je naša selekcija U19 premagala prvouvrščeno moštvo NK Jevnica z rezultatom 2 : 0. Zadetka sta dosegla Čorić in Čatić. Varovanci Filipa Fridla so se s to zmago priključili vrhu lestvice, tam kamor tudi pripadajo. Bravo fantje. #modradružina#nkljubljana

Preberite več ...
  • Slovenske železnice, d. o. o.
  • Gpo, podjetje za gradbeništvo, projektiranje in organizacija, d.o.o.
  • SHL gradbeno podjetje d.o.o.
  • ProGlobal d.o.o.
  • Palis gradnje, gradbeništvo, d.o.o.
  • GPP, gradbeništvo
  • Đuka-Gradbeništvo, Đulaga Macanović s.p.
  • Solvesall