ŠD NK Ljubljana
Kategorija: Člani
13. 04. 2024
Preobrat v Kamniku

Na današnji tekmi je Ljubljani kljub slabšemu začetku in številnim manjkajočim igralcem na koncu le uspelo priti do zmage in velikih treh točk, ki moštvo ohranjajo na vrhu prvenstvene razpredelnice.

Gostovanje v srednjeveškem mestu na severu

V soboto Ljubljano čaka najbolj severno gostovanje v ligi, saj odhaja na obisk h Kamniku.

06. 04. 2024
Visok poraz s tremi igralci manj

Današnja tekma je bila ena tistih, ki jih je najbolje kmalu pozabiti. Velik del krivde za takšen razplet imajo tudi sodniki, ki danes enostavno niso bili na nivoju pomembnosti tekme.

05. 04. 2024
Mestni dvoboj v Šiški

V soboto 6. 4. se v Spodnji Šiški obeta veliki mestni dvoboj ekip, ki sodita med glavne favorite za najvišja mesta v regionalni ligi.

31. 03. 2024
Tesna zmaga v Jevnici

Tekma v Jevnici je še enkrat več dokazala, da gre za zelo neugodnega nasprotnika, ki je ne glede na vse vedno sposoben presenetiti.

29. 03. 2024
Člani bodo branili vodstvo v Jevnici

Člansko moštvo, ki je odlično krenilo v spomladanski del prvenstva, bo v soboto odigralo svojo tretjo tekmo. Po zmagah nad Taborom 69 in Trebnjim bo tokrat odpotovalo v Jevnico.

23. 03. 2024
Osem žog v mreži Trebnjega za ohranitev prvega mesta

Prvi polčas prvenstvene tekme med Ljubljano in Trebnjim ni nakazoval razpleta, kakršen je bil na koncu.

22. 03. 2024
V soboto proti Trebnjemu

Člansko moštvo bo vodilno mesto na lestvici ljubljanske regionalne lige branilo v soboto proti ekipi iz Trebnjega.

16. 03. 2024
Suverena zmaga pri sosedih

Tik pred prvo spomladansko prvenstveno tekmo se je nad Vižmarjami in Brodom usul močan dež, a tudi težak in moker teren danes nista mogla ustaviti nogometašev Ljubljane. Ti so bili praktično od prve minute dalje boljši nasprotnik, prvo veliko priložnost pa so si priigrali po približno četrt ure, ko se je najprej pred golom v […]

15. 03. 2024
Začetek spomladanskega dela prvenstva

Ta vikend se po dolgem zimskem premoru nadaljuje tudi prvenstvo v regionalni ljubljanski ligi, kjer je Ljubljana po polovici sezone na čelu lestvice. Liga se nadaljuje s 14. krogom, torej bo nasprotnik enak, kot je bil na uvodni tekmi jeseni, le da bo tokrat domačin Arne Tabor 69. Tekma bo odigrana v soboto ob 15:00.