Cicibani U-11

Mladinska selekcija si je ponovne tri točke zagotovila z zmago na zahtevnem gostovanju v Šmartnem z minimalnim rezultatom 0:1. Po odigranih petih krogih tako z dvanajstimi točkami zaseda 1. mesto. Člani so prav tako iztržili vse tri točke na težkem gostovanju v Litiji, kjer je za zmago z 3:4 v 85. minuti poskrbel Gaber Žiga….

Preberite več

Najmlajši selekciji U9 in U11 sta med vikendom barve našega kluba zastopali na turnirju Blejko. Obe ekipi sta pokazali borbenost in željo do igre, žal pa je obema ekipama le za las ušlo nadaljnje tekmovanje. Ponovno smo bili deležni odlične organizacije, za kar se zahvaljujemo organizatorjem turnirja.

Preberite več

Gostovanje v Beli krajini z polovičnim izidom. Mladinci so si priborili novo zmago, kadeti pa so tokrat žal izgubili. Pretekli vikend so z ligaškim tekmovanjem začeli tudi fantje U11 z zmago proti Logatcu.

Preberite več

Pestri premor se nadaljuje za vse selekcije NK Ljubljana, ki se še naprej pripravljajo na sezono z pripravljalnimi prijateljskimi tekmami ter udeležbami na turnirjih.

Preberite več

Končan je 6. Memorialni turnir Romana Bengeza. Turnirja, ki je potekal dva dni v telovadnicah Škofijske gimnazije v Šentvidu, se je udeležilo 41 ekip – okoli 400 dečkov in deklet. Tudi tokrat je bila udeležba mednarodno obarvana, turnirja se je namreč udeležil tudi klub iz Avstrije, tekmovanje pa se je v športnem duhu in duhu…

Preberite več

Udeležili smo se turnirja Blejko, kjer je nastopala mešana U-10 selekcija. Zasedli smo 3 mesto v skupini in se s tem žal nismo prebili v izločilne boje. Vseeno pohvala fantom za igro in borbenost. .. Fotografije iz dogodka: ..