Nova spletna stran

NK Hermes Ljubljana ima novo spletno stran na kateri se bodo v prihodnje objavljale novice, obvestila in rezultati. Aktualne rezultate in pozicije na lestvicah naših selekcij si lahko pogledate pod zavihkom lestvice.

..

Za tiste, ki vas zanima zgodovina športa, posebej nogometa – predvsem pa zgodovina nogometnega kluba ”Železničar”, si lahko le-to pogledate pod zavihkom zgodovina kluba, kjer je malo bolj podrobno predstavljena zgodovina kluba ter klubskega grba Hermes Ljubljana.

..

Na strani se še morda nahajajo stare informacije, prav tako se na določenih straneh odvijajo dela zato se za kakršnekoli nevšečnosti iskreno opravičujemo. V kolikor potrebujete kakršnekoli informacije nam prosimo pišite na elektronski naslov info@nkhermes-ljubljana.si

Delite: