ŠD NK Ljubljana

Dopoldansko gostovanje v Mengšu

04. 05. 2024

Sredi oktobra je Ljubljana zaradi slabega vremena zamenjala domačinstvo z Mengom 28 ter medsebojno tekmo odigrala doma, tako da bo morala v 21. krogu namesto domače tekme gostovati. V prejšnjem krogu so Šiškarji na težkem terenu v Kisovci remizirali, tako da jih je na vrhu lestvice prehitel Rudar. Za Trboveljčani pred nedeljsko tekmo zaostajajo za eno točko. Srečanje v Mengšu se bo sicer začelo ob precej nenavadni uri, saj bo na sporedu že ob enajstih.

Kluba sta že stara znanca, prvič pa sta se v prijateljski tekmi srečala že daljnega leta 1938. V sezoni 1995/96 sta se moštvi merili v drugi ligi, obe tekmi je dobila Ljubljana oziroma tedaj še železničar, zadnja tekma v Mengšu pa se je igrala septembra 2018, ko so domači zmagali kar z 8:0. Jeseni je Ljubljana Mengšane doma ugnala s 3:1, a se je pri tem kar namučila, saj sta zmagovita gola padla šele ob koncu srečanja.

Mestni dvoboj na Viču

Do konca sezone v regionalni ligi nas ločijo le še štirje krogi, v prvem od njih pa bo Ljubljana gostovala pri viški Olimpiji.

Visoka zmaga tudi v Kresnicah

Na gostovanju v Kresnicah je Ljubljana dosegla še drugo zaporedno visoko zmago. Potem ko je pretekli vikend Mengšu zabila šest golov, je tokrat proti Cockti …

Naslednja postaja Kresnice

Ljubljana bo ta vikend odigrala še tretjo zaporedno tekmo v gosteh. Po gostovanjih v Kisovcu in Mengšu moštvo tokrat odhaja v Kresnice.

Visoka zmaga v Mengšu

Na stadionu pod Gobavico v Mengšu sta lepo vreme in dobro urejeno igrišče pričakala akterje prvenstvene tekme 21. kroga med domačim Mengom 28 in Ljubljano.

Za praznik ob enajstih v Kisovcu

Tokratna tekma se bo odigrala ob nogometno precej nenavadnem terminu. Vsaj kar se tiče članskega nogometa seveda.
  • Slovenske železnice, d. o. o.
  • Gpo, podjetje za gradbeništvo, projektiranje in organizacija, d.o.o.
  • SHL gradbeno podjetje d.o.o.
  • ProGlobal d.o.o.
  • Palis gradnje, gradbeništvo, d.o.o.
  • GPP, gradbeništvo
  • Đuka-Gradbeništvo, Đulaga Macanović s.p.
  • Solvesall